Bikepark Kareš

Areál Kareš sice nepatří mezi největší, za to ale bajkerům dokáže zaručeně poskytnout pestrý celodenní program a obrovskou dávku zábavy. V bikeparku si můžete vybrat hned několik tratí, kde nechybí kameny, lávky či skoky pro pro zdatnější, ale i začínající jezdce. Zkrátka úplně vše.

Nachází se v Jeseníkách, v údolí mezi Šumperkem a Červenohorským sedlem. V krátké vzdálenosti, cca 2 kilometry, sousedí také s velmi populárním bikeparkem Kouty, kde si rovněž můžete zajezdit traily a perfektně zařádit. Takže pokud to dovolí počasí, pro tuto lokalitu bohatou na sjezdy na kolech, si můžete hned celý víkend. V bikeparku Kareš najdete celkem 6 intenzivních a zábavných tras, které jsou výzvou méně zkušenější i ostřílené bajkery. Každá dráha má délku necelých 1000m, takže optimální pro dostatek zábavy.

Pro bajkery je areál otevřený od března do listopadu. V letní sezóně je Areál Kareš ideálním místem pro aktivně strávený volný čas. Pro milovníky adrenalinových zážitků jsou zde horské minikáry, bikepark a bungee trampolíny. Když tyto atrakce doplníte aktivitami na slackline, sportovním a Woody Doo hřišti, máte jistě o zábavu postaráno. Areál Kareš disponuje přístupovou plošinou pro handicapované. A na závěr ještě nezapomeňme bezpečnost, čili integrální přilby, chránič páteře a končetin určitě s sebou.

Pro autentičtější dojem se podívejte na video níže: