Birell Bikefest Kálnica 2022

Největší cyklistický festival na Slovensku, Birell Bikefest se blíží! Již první červnový víkend tohoto roku se v jednom z nejvyhledávanějších česko-slovenských bikeparků Kálnica uskuteční 11. ročník toho cyklistického festivalu. Tahle pestrým programem nadupaná akce opět přinese pořádnou dávku adrenalinu a zábavy pro všechny věkové kategorie. Od 3. do 5. června 2022 se tedy můžete těšit na nabitý program plný zábavy, závodů, testování kol, ale hlavně zajímavých a stejně naladěných lidí. Akce je zaměřena jak pro profesionální jezdce, tak pro širokou veřejnost.

Tento Bikefest poblíž Nového Města nad Váhom se úspěšně koná již 11. sezónu a přitahuje stále více příznivců ve všech věkových kategorií od jednotlivců, až po rodiny s dětmi. Akce se pravidelně zúčastňují jak profesionální tak i amatérští bajkeři nebo milovníci těchto sportovních disciplín v řadách nadšených diváků. Od pátku do neděle můžete spatřit víc jak 200 testovacích kol, různé vystavovatele a kromě toho se v letošním roce můžete zúčastnit až 8 soutěžních disciplín, v nichž závodníci otestují své schopnosti i vytrvalost.

 

Snad největším diváckým magneteme v tomto roce bude nepochybně Garmin Slopestyle FMB World Tour, který se bude jezdit jako součást Freeride Mountain Bike World Tour už podruhé se stříbrným statusem! Čekají vás nervy drásající adrenalinové výkony bajkerů z různych koutů (nejen) Evropy. A jediné co tito „šílenci“ mají snad mnohdy společné, je absence pudu sebezáchovy.

Kromě toho nebude chybět ani více jak 200 modelů nadupaných testovacích kol, množství doprovodných akcí, skvělá hudba či stánky s nejrůznějším jídlem. Birell BikeFest se i v letošním roce nepochybně postará o 3 dny plné adrenalinu a zábavy pro celou rodinu.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA