Bikepark Kopřivná

Na severní Moravě v okrese Bruntál se nachází bikepark, který je součástí horského Resortu Kopřivná pod Pradědem v Malé Morávce a nabízí 6 tratí o celkové délce 12 km. Pokud sem přicestujete i s dětmi, můžete je přihlásit do Bike školy, která je naučí triky, jak bezpečně zdolat lesní trail, jakoukoli přírodní překážku nebo dokonce skoky. Bikepark nabízí mimo jiné i půjčovnu kol slovenské značky Kellys.

Tratě jsou sjízdné pro všechny kategorie, a proto zde zábavu najdou jak dospělí bajkeři, tak i ti nejmenší. Mírně pokročilí jezdci mohou najet na Funtrail, který je plný klopených zatáček a různých boulí. Tato trasa byla koncipována tak, aby si jízdu vychutnali bajkeři v každém věku a na jakémkoliv kole. Pro rodiny s dětmi jsou tu pak jednoduchá 3 km dlouhá, lesem propletená, trasa Family 1 dále 1,5 km Family 2 nebo si užijte rodinný výlet v srdci Jeseníků na vyjížďkových nenáročných stezkách. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi vyhledávají adrenalinové zážitky, tak právě pro vás jsou tu náročnější trasy jako 3 km dlouhý přírodní Single track, Spicy freeride, Gravity line nebo 1,5 km dlouhý Downhill.

Multifunkční komplex Resort Kopřivná pod Pradědem kromě bikeparku nabízí také lyžařský skiareál, zábavně-relaxační funpark, anebo také ubytování s restaurací a privátní wellness.

Podívejte se na níže uvedenou videorecenzi k bikeparku: