TT 29 hours: Soutěž na trutnovských trailech

Spojení MTB, fotografie, videa a krás české přírody funguje! Připoj se k Michalu Marošimu na Trutnov Trails 2021.
Jedná se o první MTB akci tohoto formátu na území České republiky a zároveň ukončení bikové sezóny na Trutnov Trails. Cílem soutěže je pořízení nejlepších fotografií nebo videa za 29 hodin v lokalitě Trutnov Trails. Výsledky vyhodnotí odborná porota.

Posuzovat se budou originalita, technické zpracování výstupů, obtížnost jízdy a terénu, kreativita a celkový dojem. Soutěžní tým se může skládat minimálně ze 2 a maximálně z 5 lidí. Minimální tým pak tvoří jezdec a fotograf/kameraman. Tým je možné rozšířit o dronaře, postprodukci nebo další dva až tři jezdce. Na konci soutěže budou vyhlášeny tři nejlepší fotografie a jedna v kategorii RAW. Za video nejlepší tři snímky o délce 1:30 až 2:30 minuty.

  • Do 15. října posílejte na adresu trutnovtrails29hours@seznam.cz videa, ve kterých představíte svůj tým
  • Přímo na místě se od 29. do 31. října utká 10 týmů vybraných pořadatelem a 10 týmů v soutěži pro veřejnost

  • Online kvalifikace: 15. září – 15. říjen 2021
  • Finále: 29. – 31. října 2021
  • Lokalita: Trutnov Trails
  • Registrace, informace: Trutnovtrails29hours@seznam.cz
  • Ubytování: free parking, lokální penziony dle vlastního výběru
  • Ostatní info: Základnu tvoří restaurace s přilehlým sálem a venkovní terasou. Soutěžící obdrží mapu lokality, kde je možné se pohybovat. Je zakázáno si terén upravovat a je nutné se chovat v souladu s přírodou.

 

Novinky!

Trutnov Trails nespí a stále se zde budují nové věci. Lokalita je připravená pro soutěžní týmy složené z bikerů, fotografů a kameramanů, fotografie i sestříhaná videa se o slavnostním večeru představí veřejnosti i odborné porotě, která z nich vybere a ocení ta nejlepší. Na Trutnov Trails je momentálně v provozu 48 km upravených tratí. Všechny týmy na místě obdrží podrobnou mapu trailů, v níž se mohou pohybovat.

Firma Canon, která je partnerem akce, nabídne svůj workshop přímo na místě u základny. Večerní life music show potvrdil náš freestyle king Jakub Vencl se svojí kapelou.

 

Zdroj: https://www.redbull.com/cz-cs/events/trutnov-trails-2021