Adrenalinové centrum Karviná, aneb kde trénovat, když venku prší nebo mrzne

Ježdění na kole v zimě přináší určitá omezení a není na škodu si občas zajezdit i v suchu a v teple. Právě od toho tady máme speciální indoor centra a jedním z nich je i Adrenalinové centrum v Karviné. Tato hala je plná různých překážek pro trénink na kole, koloběžce či skejtu a obzvlášť v zimě to oceníte nejvíc.

Po mnohočetném stěhování a vybírání vhodného zázemí se místní partě srdcařů povedlo dojednat možnost využívání této haly a díky obrovské dávce entusiasmu a slabosti pro adrenalinové sporty vybudovali tento multifunkční park, kde každý centimetr má své místo. Na pořádné vyblbnutí v adrenalinovém centru jsou nejlepší street trialový kola a na kolech s těžším převodem si zde pak užijete ještě víc. Tento vnitřní “ bikepark“ otestovali kluci z BIKE O’Clock a neváhali se svěřit se svými dojmy: „Začali jsme technikou na funboxu, potom se přesunuli na hlavní lajnu, která končí foampitem, dali si foampitovou session, několik street trialových sérek a Damex si vyzkoušel i resi jump, kde mu sice hodně chyběla možnost zašlápnout a tímpádem i rychlost, ale i tak zde vybojoval pár triků. Na konci session si Ondris našel streetovou sérku, která by mu za normálních okolností vzala pár neúspěšných pokusů a Damex s klidem nadhodil sázku, že když to dá Ondris na první pokus, tak bude Damex platit Ondrisovi kafe celý příští rok. Světe div se, Ondris ji odjel na první pokus, což Damexovi dost zkazilo den po naprosto perfektní session.

Tvůrcům z Karviné se nepochybně podařilo vybudovat obdivuhodnou a unikátní Halu v Karviné, kterou stojí určitě za to si vyzkoušet, potrénovat své schopnosti a pořádně vyřádit.